Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2020/2021

w dniu 25 czerwca 2021

Zakończenie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1G, 2A1, 2B1, 2C1

po apelu rozdanie świadectw w klasach

o godzinie 10.00 apel dla klas: 2D1, 2E1, 2F1, 2G1, 2A2, 2B2, 2C2, 2D2, 2E2, 2G2

po apelu rozdanie świadectw w klasach

W dniu 02.03.2020 grupa uczniów z klasy 2D pod opieką pani Katarzyny Pucyło i pani Doroty Twarowskiej wzięła udział w półfinałach programu Młody Lean Leader.

Program Młody Lean Leader to projekt przygotowany przez praktyków biznesu we współpracy z nauczycielami, który ma na celu rozwijanie wśród młodzieży uniwersalnych kompetencji Lean Thinking, poszukiwanych przez najlepszych pracodawców. Metoda Lean Thinking opiera się na koncepcji Kaizen, czyli na sposobie zarządzania projektami wprowadzonej w firmie Toyota i obecnie wykorzystywanej w największych światowych przedsiębiorstwach.

Rozgrywki półfinałowe odbyły się na wydziale Ekonomii UG i wzięło w nich udział 17 drużyn, zakwalifikowanych po pierwszym etapie programu, z województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Zadania obejmowały między innymi zaprezentowanie modelu tratwy, przedstawienie scenki kabaretowej czy konkurs wiedzy na temat narzędzi Lean Thinking.

Na wyniki półfinałowych zmagań czekamy do 15.03.2020. Przed nami praca w 3 etapie programu- współpraca z firmą oraz zaprojektowanie gry edukacyjnej. Trzymajcie za nas kciuki!