Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2020/2021

w dniu 25 czerwca 2021

Zakończenie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1G, 2A1, 2B1, 2C1

po apelu rozdanie świadectw w klasach

o godzinie 10.00 apel dla klas: 2D1, 2E1, 2F1, 2G1, 2A2, 2B2, 2C2, 2D2, 2E2, 2G2

po apelu rozdanie świadectw w klasach

4 marca w sali Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego odbył się półfinał Konkursu Wiedzy o Gdyni. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z kl. IE2: Oliwia Beczek, Natalia Korzeniewska i Wiktoria Tokarska.

Pytania dotyczyły historii miasta i jego współczesności, budowniczych powstającej Gdyni i tworzących  realia dzisiejszego  nowoczesnego miasta.Trzeba było znać nazwiska gwiazd, które pojawią się na tegorocznym Ladies Jazz Festival i wieloletniego komendanta "Daru Pomorza", daty oddania do użytku "Tymczasowego PortuWojennego i schroniska dla rybaków" i zorganizowania pierwszego Open'er Festivalu, nazwisko autorki"Gawęd o starej Gdyni" i  pseudonim twórcy rzeźb pojawiających się w przestrzeni wspólczesnej Gdyni....
Czekamy na wyniki. Spośród 140 osób reprezenujących szkoły podstawowe i średnie zostanie wybranych dziesięcioro finalistów w każdej kategorii wiekowej.

Barbara Buller - opiekunka konkursu