ZEBRANIA  DLA  RODZICÓW

Uprzejmie informujemy, że w dniu 25 maja 2022 r. odbędą się zebrania dla rodziców (opiekunów) z propozycjami ocen na koniec roku szkolnego.

Od godz. 17.30 zapraszamy rodziców wszystkich klas do wyznaczonych sal na spotkania z wychowawcami.

Na godzinę 18.30 Rada Rodziców zaprasza do sali nr 6 klasowe Rady Rodziców na spotkanie.

Dla osób zmotoryzowanych: prosimy o korzystanie z wjazdu na boisko szkolne od Alei Zwycięstwa.

30 LAT MINĘŁO... JAK JEDEN DZIEŃ?

Miło nam przedstawić spot promocyjno-rocznicowy pt. "30 sekund na 30 lat".

Wykonanie: Karolina Ptaszyńska z klasy 3 E2 (fotografie), Maciej Muller z klasy 3 E1 (zdjęcia filmowe, montaż)
Na obchody 30-lecia naszego liceum zapraszamy w czerwcu!

NOWE WYTYCZNE ZACHOWANIA BEZPIECZEŃSTWA ZDROWOTNEGO W SZKOLE

W związku ze zmianą zasad epidemicznych związanych z COVID-19 Minister Edukacji i Nauki we współpracy z Ministrem Zdrowia oraz Głównym Inspektorem Sanitarnym wydał nowe ....... Czytaj więcej.

Otrzymaliśmy wyniki I etapu Konkursu Wiedzy o Gdyni, który odbyłsię 2.12.2021r. w formie online. Do półfinału, który odbędzie się w połowie lutego, zakwalifikowało sie trzech uczniów naszej szkoły: Michał Matysiak z klasy 3A1, Jan Suchocki z klasy 2G i Jakub Gomułkiewicz z klasy 2C. Gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych etapach.