Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2020/2021

w dniu 25 czerwca 2021

Zakończenie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1G, 2A1, 2B1, 2C1

po apelu rozdanie świadectw w klasach

o godzinie 10.00 apel dla klas: 2D1, 2E1, 2F1, 2G1, 2A2, 2B2, 2C2, 2D2, 2E2, 2G2

po apelu rozdanie świadectw w klasach

W dniu 04.06 klasa I E uczestniczyła w warsztatach przeprowadzonych przez dwóch sympatycznych prowadzących - Kamila Kowalskiego oraz Łukasza Krupę. Przybyli oni do naszej szkoły z Krakowa, gdzie prowadzą zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży.

Kamil rozmawiał z naszymi uczniami na temat zainteresowań, samorealizacji oraz marzeń, a Łukasz opowiedział pokrótce o technice śpiewu i zajął się częścią praktyczną - ćwiczeniami emisyjnymi. Na koniec każdy miał okazję zaśpiewać wybraną piosenkę.

Zajęcia upłynęły w bardzo miłej atmosferze, a prowadzący stali się dla nas idealnym dowodem na to, że kluczem do sukcesu jest po prostu dobry plan na siebie i wiara w swoje możliwości. Trzy  osoby, które wyróżniły się talentem - Nikola Waszak, ZosiaMuchowska oraz Kacper Grubba - wezmą udział w profesjonalnych warsztatach wokalnych w Krakowie!!!
Do zobaczenia na kolejnych warsztatach - już za rok! Dziękujemy!

Dagmara Marciniak (IE)