Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2020/2021

w dniu 25 czerwca 2021

Zakończenie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1G, 2A1, 2B1, 2C1

po apelu rozdanie świadectw w klasach

o godzinie 10.00 apel dla klas: 2D1, 2E1, 2F1, 2G1, 2A2, 2B2, 2C2, 2D2, 2E2, 2G2

po apelu rozdanie świadectw w klasach

W dniu 25.09.2018 klasa III C (mat-fiz) odwiedziła Akademię Marynarki Wojennej w Gdyni, z którą nasza szkoła prowadzi od kilku lat współpracę

. Dziekan wydziału Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego przedstawił szeroką ofertę edukacyjną uczelni, zachęcając uczniówdo studiowania na AMW.

Przedstawicielka studiów zagranicznych poinformowała uczniów o współpracy międzynarodowej uczelni w ramach programu Erasmus. Po wykładzie uczniowie zapoznali się z ofertą laboratoryjną szkoły, zwiedzili pracownię systemów nawigacyjnych (symulator mostka nawigacyjnego), Planetarium, symulator strzelecki Śnieżnik i laboratorium broni rakietowej.

Wszyscy uczniowie  mogli podczas zwiedzania uczelni poczuć na własnych organizmach  ducha militarnego i z pewnością będą mogli  już na spokojnie przemyśleć wybór szkoły wyższej do dalszego kształcenia.
Ewa Mironiuk – wychowawczyni kl. IIIc