Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2020/2021

w dniu 25 czerwca 2021

Zakończenie roku szkolnego rozpoczynamy apelem na dziedzińcu szkoły

o godzinie 9.00 apel dla klas : 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1G, 2A1, 2B1, 2C1

po apelu rozdanie świadectw w klasach

o godzinie 10.00 apel dla klas: 2D1, 2E1, 2F1, 2G1, 2A2, 2B2, 2C2, 2D2, 2E2, 2G2

po apelu rozdanie świadectw w klasach

Tradycyjnie początek pąździernika należy do biegów przełajowych. 2 października w Parku Kolibki w Gdyni rozpoczęliśmy międzyszkolną rywalizację w Drużynowych Biegach Przełajowych.

W kategorii dziewcząt wystartowały: M. Pietroń Ib, M. Zagożdżon IIe, Z. Klemensowska IIe, K. Papszun IIc, J. Jaromin Ic, natomiast wśród chłopców: K. Białas III c, P. Szejko IIc, J. Pomieczyński IIc, O. Cholewiński Id, P. Kmiecik Id.
Wysokie III miejsce zajęli Monika Pietroń i Konrad Białas. Na wyróżnienie zasługuje również Paweł Szejko, który uplasował się na VI miejscu. Wszyscy biegacze pracowali na wspólny wynik i po podliczeniu wszystkich punktów chłopcy zajęli II miejsce, a dziewczęta - IV.

Gratulujemy!