02 września (poniedziałek) zapraszamy na:

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019 / 2020

=> dla klas pierwszych godz. 9.00

=> dla klas drugich i trzecich godz. 10.00

Dla podkreślenia wyjątkowości tego dnia w życiu każdego z uczniów (uczennic) prosimy o przybycie w stroju galowym.

29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum (dotyczy klas pierwszych)
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

"Chemia medyczna cukrzycy typu II" - wykład prof. Michała Woźniaka to kolejne zajęcia dla naszych uczniów, którzy są studentami Pomorskiego College’u Medycznego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Podczas wykładu Pan Profesor przybliżył nowe spojrzenie medycyny na znaczenie bakteryjnej flory jelitowej na możliwość występowania otyłości u ludzi. Kolejny wykład za miesiąc a przed nami warsztaty laboratoryjne i Letnia Szkoła Medyczna.