29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

Ogromnym sukcesem zakończył się udział reprezentacji naszej szkoły w Mistrzostwach Gdyni w Sportach Siłowych. W imprezie rozegranej w sali CKZiU nr 2 nasza szkoła zajęła drugie miejsce.

Na sukces ten złożyły się bardzo dobre występy wszystkich naszych reprezentantów, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje uczeń klasy III B Kajetan Nakonieczny, który wywalczył tytuł indywidualnego Mistrza Gdyni w dwuboju siłowym.Swoimi wynikami: 140 kg w wyciskaniu i 212,5 kg w martwym ciągu zmiażdżył wręcz swych rywali i zwyciężył z ogromną przewagą. Doskonale zaprezentowali się także Daniel Godlewski z kl. II D i Mateusz Skemski z kl. I D, którzy w swoich konkurencjach zajęli czwarte miejsca, przegrywając brązowe medale o włos.

A oto pełny skład naszej reprezentacji:

Dwubój siłowy: Kajetan Nakonieczny kl. III G

Daniel Godlewski kl. II D

Wyciskanie sztangi leżąc dziewcząt:

Natalia Wołcz kl. III A

Malwina Majek kl. I D

Wyciskanie sztangi leżąc chłopców:

Patryk Pyż kl. II D

Marcin Kochanek kl. II D

Mateusz Skemski kl. I D

Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy sukcesu i dziękujemy za udane i godne reprezentowanie naszej szkoły w mistrzostwach.

Maciej Ptaszyński