W tych niełatwych dla nas wszystkich dniach,

z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzę

Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Szkoły,

Rodzicom, Uczennicom i Uczniom

zdrowia, spokoju, cierpliwości

i nade wszystko nadziei na powrót normalnego życia.

Dyrektor IX LiceumOgólnokształcącego

Wiesława Krysztofowicz

Dzień otwarty w IX LO odwołany

W związku ze stanem epidemii informujemy,

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

zostaje odwołany.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

Młodzież z klasy III b wraz z wychowawczynią Beatą Filipp uczestniczyła w piątkowy wieczór 22 marca 2019 r. w propozycji darmowych koncertów dla tegorocznych klas maturalnych pod hasłem: „Filharmonia. Ostrożnie, wciąga!". Koncert na Ołowiance pod tytułem "Złamany barok – od Respighiego do Straussa" zaskoczył nas brawurowym wykonaniem szczególnie utworu Alfreda Schnittkego "Concerto grosso nr 1", w którym barokowe inspiracje mieszały się z bardzo współczesnym brzmieniem klawesynu oraz fortepianu preparowanego.

Była to uczta duchowa i wspaniały odpoczynek przed nauką do matury :) Polecamy za rok kolejnym klasom maturalnym!

Beata Filipp