02 września (poniedziałek) zapraszamy na:

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019 / 2020

=> dla klas pierwszych godz. 9.00

=> dla klas drugich i trzecich godz. 10.00

Dla podkreślenia wyjątkowości tego dnia w życiu każdego z uczniów (uczennic) prosimy o przybycie w stroju galowym.

29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum (dotyczy klas pierwszych)
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

2 kwietnia klasa 1e wzięła udział w ostatniej w tym roku projekcji w kinie klubu Żak - oglądaliśmy Dantona w reżyserii Andrzeja Wajdy. W bieżącym roku szkolnym widzieliśmy 7 filmów prezentowanych w cyklu Między tekstami kultury ...
w ramach ogólnopolskiego programu Nowe Horyzonty Sztuki Filmowej, kształtującego umiejętność świadomego i krytycznego odbioru filmów oraz propagującego twórczy rozwój uczniów poprzez udział widzów w dyskusjach poświęconych problemom przedstawionym w oglądanych dziełach.
Olga Malicka-Kowalczyk