20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

W połowie maja uczniowie klasy IA/E/F mieli możliwość w niekonwencjonalny sposób (nie w szkolnej ławce, lecz w plenerze) sprawdzić swoje umiejętności z języka niemieckiego z zakresu tematyki „Miasto, wskazywanie drogi”.

Podzieleni na 4 grupy udaliśmy się w kierunku Molo Orłowskiego. Po drodze trzeba było odnaleźć różne punkty, rozwiązać zadania (każda grupa inne), zrobić sobie w odpowiednich miejscach zdjęcia itp. Na szczęście pogoda i humory nam dopisały, więc mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili.

Tekst: Edyta Delekta; foto: Edyta Delekta,, Iga Kwintkiewicz, Natalia Kwidzińska i Maria Lange