02 września (poniedziałek) zapraszamy na:

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019 / 2020

=> dla klas pierwszych godz. 9.00

=> dla klas drugich i trzecich godz. 10.00

Dla podkreślenia wyjątkowości tego dnia w życiu każdego z uczniów (uczennic) prosimy o przybycie w stroju galowym.

29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum (dotyczy klas pierwszych)
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

2 kwietnia odbyła się kolejna edycja konkursu anglojęzycznego Public Speaking Competition. Uczniowie wygłosili przemówienia na temat "Earth without art is just eh...", przedstawiając sztukę jako newralgiczny element życia każdego człowieka.

Wykazali się ogromną kreatywnością, a swoje wystąpienia wzbogacili o ciekawe prezentacje multimedialne, zabawne historyjki i anegdoty, a niektórzy z nich przebrali się nawet w kostiumy. Konkurs obfitował w wiele wrażeń i emocji i spodobał się zarówno uczestnikom, jak i widzom. Decyzją Jury I miejsce zdobyła Julia Krezymon (Ib), II – Adriana Kołodziejczak (IIIe), a III– Mateusz Bzoma (Ib).

Konkursowi krasomówczemu towarzyszył konkurs plastyczny, którego zwyciężczynią została Julia Świech (Ie). Uczennica w doskonały sposób zobrazowała hasło tegorocznego Public Speaking Competition.

Dagmara Marciniak (IIe)Konkurs ang