20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

Klub honorowych dawców krwi w IX LO we współpracy z fundacją DKMS przeprowadził w sobotę 26.10 na terenie CH Riviera drugą część akcji pod hasłem „101 dawców na 101. rocznicę odzyskania Niepodległości przez Państwo Polskie”, która miała na celu pozyskanie jak największej liczby potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych. W ciągu dziesięciu godzin udało się zarejestrować 43 potencjalnych dawców.

W akcji rejestracji ofiarnie zaangażowali się następujący uczniowie i uczennice; Kamil Gracz, Wiktoria Pasiecznik, Paulina Siewert i Marianna Krauze (wszyscy z klasy III B), Rozalia Pijor z klasy II E, Marta Zwierska z klasy I G1 oraz Julia Kukowska i Agata z klasy IF1

Leszek Sobieraj