W tych niełatwych dla nas wszystkich dniach,

z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzę

Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Szkoły,

Rodzicom, Uczennicom i Uczniom

zdrowia, spokoju, cierpliwości

i nade wszystko nadziei na powrót normalnego życia.

Dyrektor IX LiceumOgólnokształcącego

Wiesława Krysztofowicz

Dzień otwarty w IX LO odwołany

W związku ze stanem epidemii informujemy,

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

zostaje odwołany.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

Klub honorowych dawców krwi w IX LO we współpracy z fundacją DKMS przeprowadził w sobotę 26.10 na terenie CH Riviera drugą część akcji pod hasłem „101 dawców na 101. rocznicę odzyskania Niepodległości przez Państwo Polskie”.

Miała ona na celu pozyskanie jak największej liczby potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych. W ciągu dziesięciu godzin udało się zarejestrować 43 potencjalnych dawców.

W akcji rejestracji ofiarnie zaangażowali się następujący uczniowie i uczennice; Kamil Gracz, Wiktoria Pasiecznik, Paulina Siewert i Marianna Krauze (wszyscy z klasy III B), Rozalia Pijor z klasy II E, Marta Zwierska z klasy I G1 oraz Julia Kukowska i Agata z klasy IF1

Leszek Sobieraj