20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

Koniec października to tradycyjnie czas, aby wyruszyć na kolejny Gdyński Młodzieżowy Rajd im. Franciszki Cegielskiej. W tym roku wędrowaliśmy w dniu 25.10.2019 r. Ponieważ Rajd organizowany jest z okazji rocznicy śmierci Pani Prezydent, z samego rana delegacja Rajdu na grobie Franciszki Cegielskiej złożyła kwiaty i zapaliła symboliczne światełko.
Trasa Rajdu (prowadzona jak zazwyczaj przez Pana Marka Romanowskiego z KTP "Marwojek") przebiegała w okolicy Gdyni Orłowa i mijała na trasie rzekę Kaczą, Potok Kolibkowski i  Potok Swelini.

Każda drużyna turystyczna, a było ich w tym roku dziewięć, dostała na trasę kartę zadań do wykonania. Na zakończenie Rajdu, przy ognisku i pieczonych kiełbaskach, karty zostały sprawdzone i wyłoniono zwycięzców. Pierwsze miejsce zajął Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 17, a trzecie - Szkoła Podstawowa nr 8. Gratulujemy.

Katarzyna Szymańska