W tych niełatwych dla nas wszystkich dniach,

z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzę

Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Szkoły,

Rodzicom, Uczennicom i Uczniom

zdrowia, spokoju, cierpliwości

i nade wszystko nadziei na powrót normalnego życia.

Dyrektor IX LiceumOgólnokształcącego

Wiesława Krysztofowicz

Dzień otwarty w IX LO odwołany

W związku ze stanem epidemii informujemy,

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

zostaje odwołany.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

W dniach 23 i 29 października rozegrane zostały Mistrzostwa Gdyni w unihokeju dziewcząt . W fazie grupowej nasza reprezentacja nie miała sobie równych i wygrała kolejno mecze: 4:1 z ZSET; 11: 1 z XLO; 12: 1 z ZSAE.
Kolejnym etapem była faza finałowa, w której zmierzyły się najlepsze drużyny każdej z trzech grup eliminacyjnych.
Tu również nie było mocnych na dziewiątkę z Dziewiątki.
Nasze dziewczyny najpierw pokonały 10:4 reprezentację VLO oraz 6:4 VILO  zapewniając sobie tytuł MISTRZYŃ Gdyni oraz awans do półfinału wojewódzkiego.
W skład naszych złotek wchodzą: Daria Krason, Weronika Kozłowska, Małgosia Jasińska, Patrycja Strzemkowska, Kamila Kluza, Kaja Tanaś, Zosia Klemensowska, Paulina Makurat, Sara May. Dziękujemy za wolę walki i cudowne emocje !
Katarzyna Szelezniak- Białkowska