Szanowni Kandydaci!!!

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

W ramach obchodów Dnia Języków Obcych w naszej szkole odbył się I Festiwal Filmów Językowych IX LO w Gdyni.

I klasy ponadpodstawowe miały za zadanie nakręcić film interpretujący bajkę, legendę lub podanie pochodzące z kraju, który został przypisany danej klasie w drodze losowania

• I miejsce i statuetkę ZŁOTEGO WĄSA zdobyła klasa 1E1 za The Legendary Kelpie Of Scotland,I
  • II miejsce i SREBRNY WĄS – klasa 1C1 za Asterixa & Obelixa,
  • III miejsce i BRĄZOWY WĄS – klasa 1A1 za Sennentuntschi.

Obejrzeć i lajkować dzieła młodzieżowej kinematografii można było przez 7 dni na stronie facebook’owej naszego Samorządu Szkolnego.Głosowanie internautów oraz Komisji Festiwalu w składzie: Przewodnicząca Pani Anna Krause i Panie Joanna Stenka oraz Katarzyna Korczak wyłoniły laureatów:

Rozdanie nagród oraz „chwila dla fotoreporterów” miały miejsce w środę 06.11.2019  w Strefie Pasji.

Gratulujemy pomysłowości, talentów i zwycięstwa!!!

Nauczycielki Języków Obcych