20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

To już ósma edycja międzyszkolnego konkursu Etiuda o Wolności, którym "Dziewiątka" świętuje urodziny Niepodległej. W auli naszej szkoły rozbrzmiewała polska piosenka w bardzo dobrych wykonaniach. Jury w składzie: Beata Filipp, Olga Malicka-Kowalczyk, Kajetan Kołodziejski przyznało:
1 miejsce Aleksandrze Pilarskiej z IX LO w Gdyni, kl. 1E2, za wykonanie utworu: "Walczyk",
2 miejsce Marcelinie Gruchale z IXLO w Gdyni, kl. 1E2, za wykonanie utworu: "Powrócisz tu".
3 miejsce Wiktorii Wieczorek z Zespołu Szkół Sportowych nr 7 w Gdyni za wykonanie piosenki: "Powrócisz tu".

Przyznano wyróżnienia:
Laurze Truszczyńskiej z  IXLO w Gdyni, kl. 2E, za wykonanie utworu: "Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos",
Agnieszce Kubalewskiej oraz Mateuszowi Lamkiewiczowi z Zespołu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni za wykonanie w duecie piosenki: "Miasto",
Lenie Klimczyk oraz Idze Pniewskiej z II LO w Gdyni za wykonanie w duecie utworu: "Przez śnieg grudniowy".
Cieszymy się, że kolejna odsłona konkursu przyciągnęła tyle talentów. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział! Koncert galowy odbędzie podczas święta szkoły 8 listopada o godz. 12 w IX LO. Zapraszamy.

Beata Filipp