Dzień otwarty w IX LO odwołany

W związku ze stanem epidemii informujemy,

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

zostaje odwołany.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

Dnia 18 listopada 2019 klasa 1A1 o profilu prawno – dziennikarskim udała się do Sądu Rejonowego (Wydział Karny) w Gdyni. Rozprawa dotyczyła przestępstwa wyłudzenia pieniędzy przez Internet.

Pani sędzina wprowadziła nas w temat sprawy, poinformowała o jej przebiegu. Byliśmy świadkami przesłuchania oskarżonego, ponadto mogliśmy zadać parę pytań prowadzącej rozprawę.

Jak było? Czekamy na kolejną rozprawę, tym razem w Wydziale Rodzinnym Sądu Rejonowego.
Michał Matysiak, klasa 1A1