W tych niełatwych dla nas wszystkich dniach,

z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzę

Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Szkoły,

Rodzicom, Uczennicom i Uczniom

zdrowia, spokoju, cierpliwości

i nade wszystko nadziei na powrót normalnego życia.

Dyrektor IX LiceumOgólnokształcącego

Wiesława Krysztofowicz

Dzień otwarty w IX LO odwołany

W związku ze stanem epidemii informujemy,

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

zostaje odwołany.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

8 listopada 2019 r. kilkoro uczniów naszego liceum przystąpiło do etapu szkolnego Olimpiady Języka Niemieckiego.

Zadania, jak zwykle, znacznie odbiegały od standardów szkolnych i podstawy programowej, jednak jest to domeną tego typu konkursów językowych.

Uczniowie zmagali się zarówno z niebanalnymi konstrukcjami gramatyczno-językowymi, jak i skomplikowanym materiałem leksykalnym.

Tym bardziej, jest mi bardzo miło powiadomić wszystkich, że uczennica klasy II A, Natalia Kwidzińska, przeszła do II etapu Olimpiady, który odbędzie się 10. stycznia 2020 r. Przekazujemy uczennicy serdeczne gratulacje i wspieramy ją w dalszych działaniach. Natalia, wszyscy trzymamy kciuki, dasz radę!!!

Ewa Mironiuk