Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym wydaniem gazetki Poliglot w trzech językach

/angielskim, francuskim i niemieckim/

Menu: Zakładka ➜ O szkole ➜ Języki obce ➜ Poliglot

Rusza  ciekawy projekt międzyprzedmiotowy przeznaczony dla klas  drugich realizujących w zakresie rozszerzonym chemię i biologię. W roli głównej szeroko rozumiana kryminalistyka. Tematy frapujące...zresztą sprawdźcie sami w zakładce:  O szkole - Projekty edukacyjne - Projekty edukacyjne realizowane w roku szkolnym 2019/2020

Wśród  tematów są także związane z filmem i literaturą. Zapraszamy po inspiracje do biblioteki szkolnej; ostatnio przybyło w niej sporo nowych książek zakupionych w ramach Naarodoweggo Progamu Rozwoju Czytelnictwa. zgodnie z życzeniem czytelników jest wśród nich sporo kryminałów i thrillerów - od klasyki gatunku , czyli powieści Agathy Christtie, po współczesne - Remigiusza Mroza, Katarzyny Bondy, Zygmunta Miłoszewskiego, Jo Nesbo czy Charlott Link.