Szanowni Kandydaci!!!

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Dziewiątka żyje również nocą… Klasa 1G1 wraz z wychowawczynią p. Ławicką i opiekunem (jednym z rodziców) brała udział w niecodziennym wydarzeniu: nocy sportowo-filmowej organizowanej w szkole.

Program takiej nietypowej integracji był bardzo urozmaicony i każdy znalazł dla siebie coś interesującego. Organizacja takiego przedsięwzięcia wzbudziła wielki entuzjazm oraz nieukrywaną radość wśród uczniów.

Wszyscy bardzo aktywnie uczestniczyli w grach i zabawach odbywających się w sali gimnastycznej. Emocjonującym wydarzeniem był mecz piłki siatkowej - rodzice kontra uczniowie (rodzice podjęli wyzwanie, by zmierzyć się sportowo ze swoimi dziećmi).

Podczas meczu sporo było emocji i dobrej zabawy. Po wyczerpującym wieczorze pizza na kolacje smakowała wyśmienicie. Seans filmowy odbywał się w specjalnie przygotowanej sali kinowej. Jednak największe emocje pojawiły się podczas zabawy „w podchody”. Wszyscy poznaliśmy doskonale naszą Dziewiątkę od środka. Zabawa toczyła się do późnych godzin nocnych, a raczej wczesnoporannych. Radość z przebywania razem w niecodziennych sytuacjach udzieliła się wszystkim uczestnikom, którzy w bardzo dobrych nastrojach opuścili mury szkoły.

Agnieszka Ławicka.