Dzień otwarty w IX LO odwołany

W związku ze stanem epidemii informujemy,

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

zostaje odwołany.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

Pomorski College Medyczny i wykład dla naszych uczniów-studentów. 27 listopada na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym uczennice i uczniowie klas 1b1 2b 3g mogli spotkać się i wysłuchać wybitnego polskiego chirurga...

i wykładowcy prof. Zbigniewa Śledzińskiego ordynatora Kliniki Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Transplantacyjnej UCK na temat ostrego zapalenia trzustki.

Zachęcamy do zainteresowania się powyższym tematem i odsyłamy np. do proponowanych publikacji