Szanowni Kandydaci!!!

 

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

 

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

 

03 grudnia odbył się pierwszy rzut Halowej Ligi Lekkoatletycznej. Naszą szkołę reprezentowała bardzo liczna grupa zawodników. W biegu na 50 m wystąpili Monika Pietroń, która potwierdziła swoją wysoką formę zdobywając srebrny medal oraz Kinga Antkiewicz , która zakwalifikowała się do finału B.

W tej konkurencji w kategorii chłopców wystartowali: Bartek Przekwas, Kamil Jeżyk, Maciek Wojtowicz oraz Marcin Wittbrodt,  który swoim biegiem wszedł do finału B i ostatecznie zajął 10 miejsce. W biegu długim 600m/ 1000 m wystartowali Maja Mazurek, Nikita Krutskyh, Mateusz Sadowski, Dawid Betka i Adrian Jadczak.

 W skoku wzwyż Filip Śliwiński zajął drugie miejsce, natomiast jego klasowy kolega Błażej Krause czwarte, oprócz nich wystąpił Kacper Sąsiadek. Skok w dal był obsadzony przez Kornelię Tupta, Milenę Krassowską, Janka Sulewskiego oraz Kamila Pietrzaka. W konkurencji pchnięcia kulą wystartowali: Maja Murawska, Oskar Wilk i Patryk Pyż, który uplasował się na ósmej pozycji. Wszystkim lekkoatletom dziękujemy za zaangażowanie i życzymy sukcesów podczas kolejnej edycji zawodów.

Katarzyna Białkowska, Magdalena Tężycka