W tych niełatwych dla nas wszystkich dniach,

z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzę

Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Szkoły,

Rodzicom, Uczennicom i Uczniom

zdrowia, spokoju, cierpliwości

i nade wszystko nadziei na powrót normalnego życia.

 

Dyrektor IX LiceumOgólnokształcącego

Wiesława Krysztofowicz

 

 

                                                                                                                                    

Dzień otwarty w IX LO odwołany

 

W związku ze stanem epidemii informujemy,

 

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

 

zostaje odwołany.

 

 

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line 

 

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

 

03 grudnia odbył się pierwszy rzut Halowej Ligi Lekkoatletycznej. Naszą szkołę reprezentowała bardzo liczna grupa zawodników. W biegu na 50 m wystąpili Monika Pietroń, która potwierdziła swoją wysoką formę zdobywając srebrny medal oraz Kinga Antkiewicz , która zakwalifikowała się do finału B.

W tej konkurencji w kategorii chłopców wystartowali: Bartek Przekwas, Kamil Jeżyk, Maciek Wojtowicz oraz Marcin Wittbrodt,  który swoim biegiem wszedł do finału B i ostatecznie zajął 10 miejsce. W biegu długim 600m/ 1000 m wystartowali Maja Mazurek, Nikita Krutskyh, Mateusz Sadowski, Dawid Betka i Adrian Jadczak.

 W skoku wzwyż Filip Śliwiński zajął drugie miejsce, natomiast jego klasowy kolega Błażej Krause czwarte, oprócz nich wystąpił Kacper Sąsiadek. Skok w dal był obsadzony przez Kornelię Tupta, Milenę Krassowską, Janka Sulewskiego oraz Kamila Pietrzaka. W konkurencji pchnięcia kulą wystartowali: Maja Murawska, Oskar Wilk i Patryk Pyż, który uplasował się na ósmej pozycji. Wszystkim lekkoatletom dziękujemy za zaangażowanie i życzymy sukcesów podczas kolejnej edycji zawodów.

Katarzyna Białkowska, Magdalena Tężycka