Szanowni Kandydaci!!!

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

We wtorek, 10 grudnia 2019 roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym etapie konkursu translatorycznego "Translation Master", organizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące we Włocławku.
 Nasi Młodzi Tłumacze mieli 90 minut na to, by zmierzyć się z przełożeniem trzech tekstów: literackiego, popularnonaukowego i informacyjnego.
Najprecyzyjniej przetłumaczone prace zostaną przesłane na adres komisji konkursowej, a wybrani uczniowie będą mogli wziąć udział w finałowym etapie  konkursu, który odbędzie się w marcu 2020 roku we Włocławku.

Koordynatorka konkursu: Magda Wojculewicz-Grabowska