W tych niełatwych dla nas wszystkich dniach,

z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzę

Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Szkoły,

Rodzicom, Uczennicom i Uczniom

zdrowia, spokoju, cierpliwości

i nade wszystko nadziei na powrót normalnego życia.

Dyrektor IX LiceumOgólnokształcącego

Wiesława Krysztofowicz

Dzień otwarty w IX LO odwołany

W związku ze stanem epidemii informujemy,

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

zostaje odwołany.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

We wtorek, 10 grudnia 2019 roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym etapie konkursu translatorycznego "Translation Master", organizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące we Włocławku.
 Nasi Młodzi Tłumacze mieli 90 minut na to, by zmierzyć się z przełożeniem trzech tekstów: literackiego, popularnonaukowego i informacyjnego.
Najprecyzyjniej przetłumaczone prace zostaną przesłane na adres komisji konkursowej, a wybrani uczniowie będą mogli wziąć udział w finałowym etapie  konkursu, który odbędzie się w marcu 2020 roku we Włocławku.

Koordynatorka konkursu: Magda Wojculewicz-Grabowska