W tych niełatwych dla nas wszystkich dniach,

z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzę

Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Szkoły,

Rodzicom, Uczennicom i Uczniom

zdrowia, spokoju, cierpliwości

i nade wszystko nadziei na powrót normalnego życia.

Dyrektor IX LiceumOgólnokształcącego

Wiesława Krysztofowicz

Dzień otwarty w IX LO odwołany

W związku ze stanem epidemii informujemy,

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

zostaje odwołany.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

Zbliżają się święta – ten szczególny, przepełniony radością, magiczny czas w roku. Uczniowie klasy III E zapragnęli podzielić się tym entuzjazmem z podopiecznymi Hospicjum Dziecięcego "Bursztynowa Przystań" w Gdyni i sprawić, by również na ich twarzach zagościł uśmiech.
20 grudnia w godzinach 8:30 - 12:00 będą kwestować na ich rzecz. Wolontariuszy z puszkami będzie można spotkać przy wejściu do szkoły oraz na auli, w której będą odbywały się Jasełka.
Serdecznie zachęcamy do pomocy – jak powiedział Albert Schweitzer: Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli – sprawmy więc wspólnie, by było go coraz więcej!
Monika Kulling