Szanowni Kandydaci!!!

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Zbliżają się święta – ten szczególny, przepełniony radością, magiczny czas w roku. Uczniowie klasy III E zapragnęli podzielić się tym entuzjazmem z podopiecznymi Hospicjum Dziecięcego "Bursztynowa Przystań" w Gdyni i sprawić, by również na ich twarzach zagościł uśmiech.
20 grudnia w godzinach 8:30 - 12:00 będą kwestować na ich rzecz. Wolontariuszy z puszkami będzie można spotkać przy wejściu do szkoły oraz na auli, w której będą odbywały się Jasełka.
Serdecznie zachęcamy do pomocy – jak powiedział Albert Schweitzer: Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli – sprawmy więc wspólnie, by było go coraz więcej!
Monika Kulling