Dzień otwarty w IX LO odwołany

 

W związku ze stanem epidemii informujemy,

 

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

 

zostaje odwołany.

 

 

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line 

 

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

 

15 grudnia w galerii Klif nastąpił uroczysty finał akcji społecznej „Z miłości do Gdyni”, w której można było głosować na osoby budujące swoją osobowością i codzienną działalnością niezwykłość naszego miasta. W internetowym głosowaniu wzięło udział 95 tys. gdynian. 


Dorota Twarowska, nauczycielka angielskiego i podstaw przedsiębiorczości w IX LO, opiekunka samorządu, miłośniczka Gdyni i jej historii oraz organizatorka gdyńskich gier miejskich otrzymała tzw. Wielkie Wyróżnienie. Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy.

Obejrzyjcie niespełna 4- minutowy filmik, a w nim wypowiedź Pani Twarowskiej i sprawdźcie, komu dedykuje swoją nagrodę

https://gdynia.naszemiasto.pl/z-milosci-do-gdyni-poznalismy-bohaterow-gdyni-glowna/ar/c14-7470367