W tych niełatwych dla nas wszystkich dniach,

z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzę

Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Szkoły,

Rodzicom, Uczennicom i Uczniom

zdrowia, spokoju, cierpliwości

i nade wszystko nadziei na powrót normalnego życia.

Dyrektor IX LiceumOgólnokształcącego

Wiesława Krysztofowicz

Dzień otwarty w IX LO odwołany

W związku ze stanem epidemii informujemy,

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

zostaje odwołany.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

Podobnie jak w latach ubiegłych uczniowie IX LO uczestniczyli 17 grudnia o godz.6.00 w obchodach upamiętniających ofiary  masakry gdyńskich stoczniowców w grudniu 1970 roku.

Podczas uroczystości przy pomniku Ofiar Grudnia’70 zaproszeni goście wygłosili okolicznościowe przemówienia nawiązujące do tragicznej rocznicy, a po nich przedstawiciel Marynarki Wojennej odczytał  Apel Poległych.

Na koniec uroczystości przybyłe delegacje  złożyły wieńce i wiązanki kwiatów, a Kompania Reprezentacyjna Marynarki Wojennej oddała trzy salwy honorowe. Nasze liceum reprezentował poczet sztandarowy  w składzie: Piotr Zwierski (kl. II G), Laura Cierlińska (kl. II G) i Zofia Miązek (kl. II G).

Leszek Sobieraj