Szanowni Kandydaci!!!

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

W tym tygodniu, jak większość zajęć w szkole również lekcje niemieckiego nabrały świątecznego charakteru. Uczniowie klas pierwszych mogli sprawdzić swoją znajomość słówek i zwrotów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia pracując w grupach metodą stacji.

Najpierw jednak musieli opanować w domu słownictwo udostępnione im na quizlecie. Na lekcji zostali podzieleni na grupy i chodząc od stacji do stacji wykonywali znajdujące się tam zadania (krzyżówka, dopasowanie zdań do obrazków, wykonanie rysunku do tekstu itp.). Uczniowie, którzy najlepiej wykonali zadania otrzymali oceny J Pojawił się w związku z tym element rywalizacji. Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i w tym roku szkolnym na pewno powtórzymy tego typu lekcje.

Edyta Delekta