Dzień otwarty w IX LO odwołany

 

W związku ze stanem epidemii informujemy,

 

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

 

zostaje odwołany.

 

 

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line 

 

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

 

20 grudnia społeczność naszej szkoły obejrzała przedstawienie pt.: "Synku, czy widziałeś kiedyś człowieka?" w wykonaniu klasy 1E1 o profilu teatralno-filmowym.

Średniowieczne misterium, zwane w naszej tradycji jasełkami, przerodziło się we współczesną opowieść o poszukiwaniu dobra i świętości w drugim człowieku.

Ten drugi dzisiaj, obcy, inny, wykluczony, jest obrazem nas samych, zagubionych w świecie, w którym: "karuzela kręci się za szybko...". Muzykę do przedstawienia skomponowali: Aleksandra Mońko-Allen (kompozytorka i pianistka, a prywatnie mama naszego ucznia) oraz uczeń klasy 1E1 Edward Allen. Teksty napisała polonistka Beata Filipp, zdjęcia i oświetlenie Maciej Müller, kolaż na podstawie zdjęć Anny Hochleitner