W tych niełatwych dla nas wszystkich dniach,

z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzę

Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Szkoły,

Rodzicom, Uczennicom i Uczniom

zdrowia, spokoju, cierpliwości

i nade wszystko nadziei na powrót normalnego życia.

Dyrektor IX LiceumOgólnokształcącego

Wiesława Krysztofowicz

Dzień otwarty w IX LO odwołany

W związku ze stanem epidemii informujemy,

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

zostaje odwołany.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

16 grudnia w auli Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektrycznych odbyły się Mistrzostwa Gdyni w siłowaniu na rękę. Spośród naszych reprezentantów największe sukcesy odniosły dziewczęta: Paulina Makurat z klasy IIIe, która w swojej klasie zajęła trzecie miejsce (na zdj.) oraz Maja Murawska z klasy IIId, która była czwarta.

Ponadto w zawodach naszą szkołę reprezentowali: Jakub Terebus z klasy IIIg i Patryk Pyż z klasy IIId. Wszystkim naszym reprezentantom dziękujemy za ambitną i sportową postawę, a dziewczętom gratulujemy sukcesów.

Maciej Ptaszyński