Dzień otwarty w IX LO odwołany

W związku ze stanem epidemii informujemy,

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

zostaje odwołany.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

18 grudnia 2019 r. przed świętami Bożego Narodzenia, jak co roku, w IX LO rozbrzmiały obcojęzyczne kolędy i piosenki świąteczne.

Chętne klasy lub grupy uczniów zaprezentowały się bardzo dobrze, zadbały nie tylko o znajomość tekstu czy poprawność językową, ale również o stroje, charakteryzację i choreografię występu.

Jury w składzie: K. Kołodziejski, L. Lipińska, K. Nozdrzykowska, J. Stenka wyłoniło 3 najlepsze drużyny:

1 miejsce – klasa 1E2

2 miejsce – 1B1

3 miejsce – 1B2

Przyznano również 3 nagrody indywidualne: Zuzanna Polańska (1A1), Anastasiia Pryshchepa (1B2), Piotr Stromski (1B1).
Gratulujemy nagrodzonym oraz wszystkim odważnym, które zdecydowali się wystąpić. Wielkie podziękowania kierujemy do prowadzących: Z. Muchowskiej i G. Matuszewskiego (3E). Konkurs nie mógłby się odbyć bez wsparcia Rady Rodziców, która ufundowała nagrody oraz upominki. Serdecznie dziękujemy!

Tekst i zdjęcia: G. Reclaw