W tych niełatwych dla nas wszystkich dniach,

z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzę

Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Szkoły,

Rodzicom, Uczennicom i Uczniom

zdrowia, spokoju, cierpliwości

i nade wszystko nadziei na powrót normalnego życia.

Dyrektor IX LiceumOgólnokształcącego

Wiesława Krysztofowicz

Dzień otwarty w IX LO odwołany

W związku ze stanem epidemii informujemy,

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

zostaje odwołany.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

IX Liceum Ogólnokształcące w Gdyni z wielkim entuzjazmem dołącza do szkół biorących udział w projekcie „Rok Relacji w Edukacji 2.0.”.

Akcja ta promuje budowanie dobrych relacji między wszystkimi członkami szkolnej społeczności: Uczniami, Rodzicami, Nauczycielami i innymi Pracownikami szkoły. Nauczanie przedmiotowe to w dzisiejszych czasach za mało. Równie ważne jest to, jak siebie traktujemy, jak się komunikujemy i współpracujemy ze sobą.

Empatia, życzliwość, otwartość, akceptacja i zaufanie to filary dobrych relacji, które dodają nam chęci i motywacji do nauki i wspólnej pracy na rzecz społeczności. To właśnie dzięki nim z radością przychodzimy do Szkoły. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w różnorodne działania i dzielenia się pomysłami na ulepszenie szkolnej rzeczywistości(kontakt: p.  Joanna Stenka , Magda Wojculewicz – Grabowska).

Więcej informacji o projekcie:  https://e-dos.net/project/rok-relacji/