W tych niełatwych dla nas wszystkich dniach,

z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzę

Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Szkoły,

Rodzicom, Uczennicom i Uczniom

zdrowia, spokoju, cierpliwości

i nade wszystko nadziei na powrót normalnego życia.

Dyrektor IX LiceumOgólnokształcącego

Wiesława Krysztofowicz

Dzień otwarty w IX LO odwołany

W związku ze stanem epidemii informujemy,

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

zostaje odwołany.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

Zapraszam wszystkich uczniów ze znajomością literatury, sztuki, rzemiosła, historii i geografii Pomorza na eliminacje szkolne (test) – 28.02.2020. Chętnych proszę o deklaracje do 20.02.2020 u nauczycielki geografii.

Finał odbędzie się w kwietniu, jak co roku na Uniwersytecie Gdańskim, a udział w nim wezmą uczniowie, którzy wykazali się najlepszą znajomością literatury, sztuki, rzemiosła, historii i geografii Pomorza w eliminacjach szkolnych.
Organizator: Klub Studencki "Pomorania"

Czekam na Wasze zgłoszenia
Agnieszka Kulka-Radko