Dzień otwarty w IX LO odwołany

 

W związku ze stanem epidemii informujemy,

 

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

 

zostaje odwołany.

 

 

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line 

 

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

 

W czwartek 20 lutego odbyły się w naszej szkole warsztaty „Wolontariusz Osoby z Niepełnosprawnością”.

Była to część projektu o tym samym tytule realizowanego przez Centrum Wspomagania Młodzieży w Gdyni, w ramach którego wolontariusze pomagają osobom z niepełnosprawnościami w prowadzeniu samodzielnego i aktywnego życia. 

Oprócz samego uświadomienia, z jakimi trudnościami zmagają się osoby niepełnosprawne, dowiedzieliśmy się, w jaki sposób my możemy pomóc im w życiu codziennym. To niesamowite, jak po bliższym kontakcie ze wspaniałymi ludźmi, którzy tak naprawdę niczym się od nas nie różnią,  otwierają nam się oczy.Jeśli jesteś osobą otwartą, kontaktową, lubiącą pracować z ludźmi i chcesz zrobić coś pożytecznego, weź udział w projekcie! Możesz dowiedzieć się więcej na stronie http://cwm.org.pl/rozwoj-aktywnosci-lokalnej/541                                                                   

tekst: Oliwia Wasilewska kl. III c; foto  Anna Szydłowska