W tych niełatwych dla nas wszystkich dniach,

z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzę

Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Szkoły,

Rodzicom, Uczennicom i Uczniom

zdrowia, spokoju, cierpliwości

i nade wszystko nadziei na powrót normalnego życia.

 

Dyrektor IX LiceumOgólnokształcącego

Wiesława Krysztofowicz

 

 

                                                                                                                                    

Dzień otwarty w IX LO odwołany

 

W związku ze stanem epidemii informujemy,

 

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

 

zostaje odwołany.

 

 

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line 

 

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

 

W hali sportowej CKZiU nr 2 w Gdyni odbyły się XXIX Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadpodstawowych w Sportach Siłowych.

Po raz kolejny bardzo udanie startowali w nich reprezentanci naszej szkoły. W dwuboju siłowym mistrzem Gdyni został Daniel Godlewski z kl. III d. Jego wyniki: 140 kg w wyciskaniu i 220 kg w martwym ciągu to niezwykle imponujące osiągnięcia.

Bardzo dobrze wypadł również drugi nasz zawodnik w tej kategorii Mateusz Skemski z kl. II d. W rywalizacji uczniów szkół gdyńskich zajął on III miesce. Niestety w zawodach wystąpili gościnnie także uczniowie jednej ze szkół z Redy, a jeden z nich zajmując II miejsce zepchnął Mateusza na IV pozycję. W kategorii wyciskania sztangi na ławeczce reprezentował nas Patryk Pyż z kl. IIId zajmując VII miejsce. Wszystkim naszym reprezentantom dziękujemy za sportową postawę i gratulujemy świetnych rezultatów.     

Maciej Ptaszyński