W hali sportowej CKZiU nr 2 w Gdyni odbyły się XXIX Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadpodstawowych w Sportach Siłowych.

Po raz kolejny bardzo udanie startowali w nich reprezentanci naszej szkoły. W dwuboju siłowym mistrzem Gdyni został Daniel Godlewski z kl. III d. Jego wyniki: 140 kg w wyciskaniu i 220 kg w martwym ciągu to niezwykle imponujące osiągnięcia.

Bardzo dobrze wypadł również drugi nasz zawodnik w tej kategorii Mateusz Skemski z kl. II d. W rywalizacji uczniów szkół gdyńskich zajął on III miesce. Niestety w zawodach wystąpili gościnnie także uczniowie jednej ze szkół z Redy, a jeden z nich zajmując II miejsce zepchnął Mateusza na IV pozycję. W kategorii wyciskania sztangi na ławeczce reprezentował nas Patryk Pyż z kl. IIId zajmując VII miejsce. Wszystkim naszym reprezentantom dziękujemy za sportową postawę i gratulujemy świetnych rezultatów.     

Maciej Ptaszyński