Dzień otwarty w IX LO odwołany

 

W związku ze stanem epidemii informujemy,

 

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

 

zostaje odwołany.

 

 

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line 

 

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

 

3 marca w ZS 7 odbyły się Mistrzostwa Gdyni szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu. Fantastycznie spisali się na nich uczniowie naszej szkoły.
Dziewczęta w składzie : Klaudia Mroziak, Monika Żbikowska, Alicja Wierzchowska oraz Milena Krassowska sięgnęły po złoto w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym. W tej samej konkurencji do startu stanęli również chłopcy w składzie : Patryk Pyż, Jakub Polański, Jakub Lach oraz Damian Chorzelewski, kończąc wyścig na II miejscu, a tym samym zdobywając wicemistrzostwo Gdyni.
 
 
 
 
 
Starty indywidualne przyniosły nam następujące miejsca :
 
Milena Krassowska zajęła I miejsce na 100 m stylem dowolnym
Monika Żbikowska zajęła II miejsce na 100 m stylem klasycznym
Aleksandra Konkel zajęła III miejsce na 100 m stylem grzbietowym
Zofia Skowrońska zajęła III miejsce na 50 m stylem klasycznym
Wiktoria Menderska zajęła III miejsce na 50 m stylem dowolnym
na IV miejscu uplasowały się Klaudia Mroziak ( 100 m stylem zmiennym) oraz Paulina Jaskuła ( 50 m stylem motylkowym), na V Alicja Wierzchowska ( 50 m stylem grzbietowym). Wszystkie te wyniki pozwoliły dziewczętom zdobyć I miejsce w klasyfikacji drużynowej !
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Chłopcy drużynowo zajęli VII miejsce , natomiast indywidualnie : Mateusz Skemski zajął III miejsce na 50 m stylem klasycznym, na IV miejscu znaleźli się Damian Chorzelewski ( 100 m stylem zmiennym), Patryk Pyż ( 100 m stylem klasycznym), Kuba Polański  (50 m stylem motylkowym), na dalszych pozycjach zawody zakończyli Oskar Cholewiński (100 m stylem dowolnym), Wojtek Zaleski ( 50 m stylem grzbietowym) oraz Hubert Czajka ( 50 m stylem dowolnym ).
 
 
 
 
 
 
 
 
Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie , wolę walki i cudowne sportowe wrażenia !
Katarzyna Szelezniak- Białkowska