Dzień otwarty w IX LO odwołany

 

W związku ze stanem epidemii informujemy,

 

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

 

zostaje odwołany.

 

 

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line 

 

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

 

4 marca w sali Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego odbył się półfinał Konkursu Wiedzy o Gdyni. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z kl. IE2: Oliwia Beczek, Natalia Korzeniewska i Wiktoria Tokarska.

 

 

 

Pytania dotyczyły historii miasta i jego współczesności, budowniczych powstającej Gdyni i tworzących  realia dzisiejszego  nowoczesnego miasta.Trzeba było znać nazwiska gwiazd, które pojawią się na tegorocznym Ladies Jazz Festival i wieloletniego komendanta "Daru Pomorza", daty oddania do użytku "Tymczasowego PortuWojennego i schroniska dla rybaków" i zorganizowania pierwszego Open'er Festivalu, nazwisko autorki"Gawęd o starej Gdyni" i  pseudonim twórcy rzeźb pojawiających się w przestrzeni wspólczesnej Gdyni....
Czekamy na wyniki. Spośród 140 osób reprezenujących szkoły podstawowe i średnie zostanie wybranych dziesięcioro finalistów w każdej kategorii wiekowej.

Barbara Buller - opiekunka konkursu