W tych niełatwych dla nas wszystkich dniach,

z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzę

Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Szkoły,

Rodzicom, Uczennicom i Uczniom

zdrowia, spokoju, cierpliwości

i nade wszystko nadziei na powrót normalnego życia.

Dyrektor IX LiceumOgólnokształcącego

Wiesława Krysztofowicz

Dzień otwarty w IX LO odwołany

W związku ze stanem epidemii informujemy,

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

zostaje odwołany.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

Grupa uczniów klasy 1B1 o profilu biologiczno-chemicznym uczestniczyła w zajęciach laboratoryjnych w ramach programu skierowanego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ćwiczenia wzbudziły ogromne zainteresowanie ze względu na niezwykle ciekawą część praktyczną.

Eksperymentowanie w prawdziwym laboratorium rozbudza w uczniach chęć wykonywania doświadczeń i pozostaje w ich pamięci na długo ze względu na praktyczną część zadań. Młodzież z niecierpliwością oczekuje kolejnych zajęć w prawdziwym laboratorium.

Joanna Spisak - Pietruszka