Dzień otwarty w IX LO odwołany

W związku ze stanem epidemii informujemy,

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

zostaje odwołany.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

W piątek 7 marca odbyła się już dziewiąta edycja konkursu, którego organizatorem jest polonista Wojciech Kulling. Zgłosiło się piętnaście par. Zadania miały formę multimedialną. Rywalizacja była zaciekła i trwała ponad dwie godziny. Laureatom gratulujemy. Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród.
Oto trzy pierwsze miejsca:

1. PATRYCJA STRZEMKOWSKA i GUSTAW MATUSZEWSKI - klasa 3 E

2. GLORIA SAWICKA i AMELIA MOREK - klasa 3 E