Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 13 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

SZANOWNI KANDYDACI ZAKWALIFIKOWANI DO IX LICEUM

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00) potwierdzenie woli nauki kandydatów zakwalifikowanych do IX LO przez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

- oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny jest w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych do IX Liceum
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

9 marca odbył się w naszej szkole finał projektu edukacyjnego "Obecność" promującego zagadnienia związane z równością płci i obecnością kobiet w świecie nauki, sztuki i polityki. Na holu w czasie długiej przerwy stanęła mównica, zabrzmiały najciekawsze mowy napisane przez młodzież z klasy 1E1. W tle zaprezentowane zostały: wystawa "Kto mi dał skrzydła? Kobiety starożytności" przygotowana również przez klasę 1E1 oraz zdjęcia w konkursie: "Słynne kobiety" w opracowaniu pani Doroty Twarowskiej.

Zwieńczeniem projektu będzie premiera filmu "Płaszcz" zrealizowanego w Studiu Miniatur Szkolnych Ruchome Schody działającym przy IX LO. Scenariusz i reżyseria: Beara Filipp, zdjęcia do filmu stworzył Maciej Müller, utalentowany uczeń klasy 1E1, laureat etapu powiatowego XII Wojewódzikiego Konkursu Fotograficznego "Mieszkańcy Ziemi". Szczegóły niebawem, serdecznie zapraszamy na projekcję.
autorka projektu Beata Filipp