Życzenia dla maturzystów

Drodzy uczniowie,

doszliście do wyjątkowego momentu w Waszej edukacji. Kończycie szkołę średnią. Za Wami lata nauki, podczas których zdobywaliście wiedzę jaką powinien posiadaćkażdy młody gdynianin, Polak i Europejczyk.

Przed Wami wybór drogi na przyszłość – studiów, pracy i kariery. To jest Wasz czas. Podążajcie za swoimi planami i marzeniami. Wasza podróż dopiero się zaczyna. To, że zaczyna się w Gdyni oznacza, że może Was zaprowadzić gdziekolwiek zapragniecie.

Mamy nadzieję, że zawsze będziecie tymi samymi uśmiechniętymi, mądrymi i pewnymi siebie osobami, które codziennie spotykaliśmy na korytarzach szkoły. I że czasem wpadniecie, powiedzieć co u Was słychać.

Teraz przed Wami już tylko matura. Z całego serca życzymy Wam powodzenia. Wykorzystajcie czas, jaki teraz macie do uporządkowania wiedzy. Ale się nie martwcie. Wiemy, że sobie poradzicie. Wszystkiego dobrego!

Życzenia przekazane od Prezydenta i Wiceprezydenta Gdyni