Dnia 21 maja 2015 r. na Sopockim Stadionie Lekkoatletyczynym odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce. Uczniowie Sopotu i Gdyni rywalizowali w biegach sprinterskich, średnich, długich, skokach w dal i wzwyż oraz w pchnięciu kulą  i rzutem oszczepem. Cała reprezentacja "Dziewiątki" zdobyła cenne punkty dla naszego liceum i osiągnęła wspaniałe rezultaty. Zdobyliśmy w sumie  3 złote  medale,  jeden srebrny i jeden brązowy.

Wyniki przedstawiają się następująco :

I miejsce w biegu na 100 m - Julia Okuń I d

I miejsce w rzucie oszczepem - Maciej Bielas kl. II a

I miejsce w biegu sztafetowym 4x100 m -  Patrycja Paszkowska kl II b, Julia Szymankiewicz kl. I d, Weronika Kowalik kl I d, Julia Okuń kl. I d

II miejsce w skoku w dal - Julia Okuń kl. I d

III miejsce w biegu na 1500 m - Jakub Urban kl.II b

IV miejsce w biegu na 100 m - Patrycja Paszkowska kl. II b

VI miejsce w biegu sztafetowym 4x100 m - Łukasz Skórski kl. I c, Michał Możejko kl.I a, Jakub Urban kl. II b, Paweł Szajda absolwent.

VII miejsce w skoku w dal - Marta Neumueller kl. II a

VIII miejsce w biegu na 800 m - Julia Dąbrowska kl. II b

Serdecznie gratulujemy uczniom doskonałych rezultatów i dziękujemy za udział w zawodach.

Magdalena Tężycka  i Katarzyna Szeleźniak – Białkowska

Fot. Alicja Małyga kl. II B