21 marca 2018r. o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie Dyrektora z rodzicami uczniów
klas III na temat egzaminu maturalnego.

O godzinie 17.30 - spotkania rodziców uczniów klas I-III z wychowawcami,
a bezpośrednio po nich zebranie Rady Rodziców

 

 

DZIEŃ   OTWARTY  SZKOŁY  - 13 KWIETNIA (PIĄTEK) 13-17

ZAPRASZAMY

 

Aktorstwo wyróżnione

Po kilku dniach oczekiwania, wszystko stało się jasne! Mikołaj Podlasiński z klasy IIIE, który reprezentował IX Liceum Ogólnokształcące podczas wojewódzkiego konkursu recytatorskiego „Tadeusz Różewicz w oczach młodych Pomorzan”, został dostrzeżony! Mikołaj otrzymał wyróżnienie indywidualne przyznane przez jednego z członków jury, pana Piotra Łukawskiego, aktora Teatru Wybrzeże w Gdańsku.
To dla nas ogromna radość i wielki sukces Mikołaja, który od dawna realizuje swoją aktorską pasję, m. in. biorąc udział w zajęciach teatralnych organizowanych przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. 
W poprzednim roku szkolnym mogliśmy oglądać Mikołaja na deskach teatru w sztuce Sławomira Mrożka „Emigranci”, a teraz z niecierpliwością czekamy na jego rolę w „Ferdydurke” Witolda Gombrowicza.
Telefon z informacją o tym wyróżnieniu był dla nas ogromną radością. Zwłaszcza, że niczego się już nie spodziewaliśmy. Gratulujemy Mikołajowi i trzymamy kciuki za Jego sukcesy! Teraz przygotowujemy się do konkursu piosenki o Gdyni. I celujemy w podium! Trzymajcie kciuki! 
Monika Marcinowska
 

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Radio Dziewiatka

Caritas

ZajeciaPoz

Espanol

poliglot

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip

25 lat IX LO w Gdyni

Fundacja Gospodarcza