24 stycznia o godzine 17.30 odbędzie się wywiadówka da rodziców uczniów klas I-III;

po zebraniach z rodzicami o godzinie 18.15 odędzie się zebranie Rady Rodziców

 

Aktorstwo wyróżnione

Po kilku dniach oczekiwania, wszystko stało się jasne! Mikołaj Podlasiński z klasy IIIE, który reprezentował IX Liceum Ogólnokształcące podczas wojewódzkiego konkursu recytatorskiego „Tadeusz Różewicz w oczach młodych Pomorzan”, został dostrzeżony! Mikołaj otrzymał wyróżnienie indywidualne przyznane przez jednego z członków jury, pana Piotra Łukawskiego, aktora Teatru Wybrzeże w Gdańsku.
To dla nas ogromna radość i wielki sukces Mikołaja, który od dawna realizuje swoją aktorską pasję, m. in. biorąc udział w zajęciach teatralnych organizowanych przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. 
W poprzednim roku szkolnym mogliśmy oglądać Mikołaja na deskach teatru w sztuce Sławomira Mrożka „Emigranci”, a teraz z niecierpliwością czekamy na jego rolę w „Ferdydurke” Witolda Gombrowicza.
Telefon z informacją o tym wyróżnieniu był dla nas ogromną radością. Zwłaszcza, że niczego się już nie spodziewaliśmy. Gratulujemy Mikołajowi i trzymamy kciuki za Jego sukcesy! Teraz przygotowujemy się do konkursu piosenki o Gdyni. I celujemy w podium! Trzymajcie kciuki! 
Monika Marcinowska
 

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Radio Dziewiatka

Caritas

ZajeciaPoz

Espanol

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip

25 lat IX LO w Gdyni

Fundacja Gospodarcza