Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas III odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 13.00  Serdecznie zapraszamy Absolwentów i ich  Rodziców !

Posłuchaj "Mądrości z kanapy":

Jasełka szkolne 2016

Grupa teatralna przygotowała przedstawienie jasełkowe pt. „Jeden – zero”, które zaprezentowała zarówno w szkole, jak i poza nią: dla Koła Piłsudczyków oraz dla Towarzystwa Sybiraków. Jasełka łączyły elementy biblijne z laickimi, treści poważne z zabawnymi. Zarówno przedstawienie, jak życzenia i zaśpiewane piosenki świąteczne sprawiły, że ostatni dzień w szkole przed feriami bożonarodzeniowymi  upłynął w niezwykłej atmosferze.

Scenografię przygotowała pani Małgorzata Michalak, dzięki której udało się wyczarować w auli klimat świąteczny.

W jasełkach wystąpili uczniowie z klas I i II:

1. Damian Schenk kl. I F
  2. Kacper Karaś kl. I B
  3. Paweł Fluder kl. I G
  4. Agata Kolatowska kl. II A
  5. Klaudia Smolak II A
  6. Basia Rychert II A
  7. Natalia Faszcza II A
  8. Anna Kopyto II A
  9. Julia Falkowska II A
  10. Piotr Lehmann II A
  11. Robert Pustoła II C
  12. Paweł Schulz I A
  13. Angelika Krzykawska I A

Piosenkę bożonarodzeniową zaśpiewały: Daria Mazur II G, Angelika Krzykawska I A i Julia Wilhelm I A.

Opiekunki grupy: Maria Banasik i Danuta Paupa

Logo1