Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas III odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 13.00  Serdecznie zapraszamy Absolwentów i ich  Rodziców !

Posłuchaj "Mądrości z kanapy":

Wykłady w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu

5 stycznia 2017 r. klasa Ia wraz z wychowawcą i panią pedagog udała się do WSAiB na wykłady o współczesnym terroryzmie. Podczas zajęć przedstawiono różne rodzaje agresji, zachowania ludzi w sytuacji zagrożenia, a także zasady postępowania podczas ataku. W trakcie wykładu wykorzystano fragmenty filmów oraz przykłady niedawnych ataków, dzięki czemu mogliśmy bliżej poznać realia zamachów.

Wyższa szkoła ma do zaoferowania cykl wykładów, który ma na celu uświadomienie młodym ludziom, jak wysokie jest w dzisiejszych czasach zagrożenie terrorystyczne.

Weronika Szuchalska, I a

Logo1