Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas III odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 13.00  Serdecznie zapraszamy Absolwentów i ich  Rodziców !

Posłuchaj "Mądrości z kanapy":

Mistrzostwa Gdyni w futsalu dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

W dniu 7 lutego szkolna drużyna w piłce nożnej dziewcząt wzięła udział  w rozgrywkach  o mistrzostwo Gdyni w futsalu (halowa piłka nożna), które rozegrano w hali gier Gdyńskiego Centrum Sportu. Nasze piłkarki po trzech zaciętych spotkaniach i bardzo ambitnej postawie zakończyły rywalizację na 5 miejscu.

W mistrzowskich rozgrywkach IX LO reprezentowały: Wiktoria Zduńczyk kl. I D, Weronika Kwiatkowska kl. I F, Julia Grala kl. I G, Dagmara Penkowska kl. I G, Agata Grabas kl. I G, Alicja Korolczuk kl. I G, Kinga Czapla kl. I G, Agata Kolatowska kl. II A, Izabela Magrean kl. II D i Aleksandra Richter kl. III E.

Logo1

proj edu luneta 4