Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej. 

Dyrektor 
Wiesława Krysztofowicz

RODO

 

Udany występ sportowców IX LO w Mistrzostwach Gdyni w Lekkiej Atletyce

W dniu 16 maja na Stadionie Leśnym w Sopocie odbyły się coroczne powiatowe mistrzostwa gdyńskich i sopockich szkół ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa sportowców startujących w niemal wszystkich konkurencjach. Najwyższe miejsca w gronie uczestników zajęli: Marcin Snopek kl. 2 C - 3 miejsce w pchnięciu kulą, sztafeta chłopców- 4 miejsce w biegu 4 x 100 m, Konrad Białas kl. 1 C- 5 miejsce  w skoku w dal i 6 miejsce w biegu na 400 m, Roksana Bona kl. 2 C- 6 miejsce w pchnięciu kulą, Kaja Kołodziejska kl. 1 G- 6 miejsce w skoku wzwyż i Jacek Banaś kl. 2 E- 6 miejsce w pchnięciu kulą. Marcin Snopek zakwalifikował się do Finału Wojewódzkiego XVII Licealiady Młodzieży Szkolnej, który odbędzie się 30 maja w Chojnicach. Gratulacje dla wszystkich zawodników reprezentujących naszą szkołę i życzenia sukcesów w kolejnych startach.

opiekun Marcin Góralski

 

 

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Radio Dziewiatka

Caritas

ZajeciaPoz

Espanol

poliglot

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip

25 lat IX LO w Gdyni

Fundacja Gospodarcza