Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019

 w IX LO odbędzie się w środę 19 czerwca o  godzinie 10.00

 

Msza św. na zakończenie roku szkolnego

19 czerwca w środę o g. 9.00

w Kościele p.w.Matki Bożej Bolesnej w Orłowie, ul. Zawackiego 4

W dniu 16 maja na Stadionie Leśnym w Sopocie odbyły się coroczne powiatowe mistrzostwa gdyńskich i sopockich szkół ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa sportowców startujących w niemal wszystkich konkurencjach. Najwyższe miejsca w gronie uczestników zajęli: Marcin Snopek kl. 2 C - 3 miejsce w pchnięciu kulą, sztafeta chłopców- 4 miejsce w biegu 4 x 100 m, Konrad Białas kl. 1 C- 5 miejsce  w skoku w dal i 6 miejsce w biegu na 400 m, Roksana Bona kl. 2 C- 6 miejsce w pchnięciu kulą, Kaja Kołodziejska kl. 1 G- 6 miejsce w skoku wzwyż i Jacek Banaś kl. 2 E- 6 miejsce w pchnięciu kulą. Marcin Snopek zakwalifikował się do Finału Wojewódzkiego XVII Licealiady Młodzieży Szkolnej, który odbędzie się 30 maja w Chojnicach. Gratulacje dla wszystkich zawodników reprezentujących naszą szkołę i życzenia sukcesów w kolejnych startach.

opiekun Marcin Góralski