Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019

w IX LO odbędzie się w środę 19 czerwca o  godzinie 10.00

Msza św. na zakończenie roku szkolnego

19 czerwca w środę o g. 9.00

w Kościele p.w.Matki Bożej Bolesnej w Orłowie, ul. Zawackiego 4

1 czerwca 2017r. odbył się w naszej szkole finał projektu międzyprzedmiotowego „Wiem co jem”. Uczniowie klas drugich sprawdzili swoją wiedzę z  tego zakresu w quizie oraz przygotowali stoiska promujące zdrowe odżywianie.
Targi zdrowej żywności odwiedzili uczniowie klas pierwszych. Mogli skosztować zdrowych przekąsek przygotowanych przez starszych kolegów, zagrać w gry związane z prawidłowym odżywianiem, obejrzeć postery i ulotki.
Wszystkie zadania były oceniane przez jury w składzie: pani dyrektor Wiesława Krysztofowicz, pani Beata Grasza, pani Monika Marcinowska oraz pani Beata Ryl. Najwięcej punktów otrzymała klasa IIB, której gratulujemy zwycięstwa. Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za zaangażowanie.
Anna Szydłowska, Joanna Spisak-Pietruszka