Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej.

Wiesława Krysztofowicz

Klasa Ia nagrywała swoje audycje w radiu MORS

7 czerwca 2017r. klasa Ia mogła nagrać swoje audycje w Mega Otwartym Radiu Studenckim (MORS), funkcjonującym na Uniwersytecie Gdańskim (Wydział Nauk Społecznych). Mieliśmy do dyspozycji studio wyposażone w pełni profesjonalny sprzęt i oprogramowanie służące do nagrywania audycji radiowej. Jednak zanim do tego doszło, poznaliśmy budowę studia (fascynująca lekcja fizyki) i wyposażenie radiowe. Państwo prowadzący zajęcia pomogli nam nagrać własne audycje radiowe dotyczące bieżących spraw politycznych i społecznych, planów na przyszłość czy zdrowego odżywiania.
Maria Banasik

Logo1