Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej. 

Dyrektor 
Wiesława Krysztofowicz

RODO

 

Październik - miesiąc misyjny w naszej szkole

Październik, który jest miesiącem misyjnym, w naszej szkole rozpoczęliśmy spotkaniem z Dominikiem Włochem - misjonarzem świeckim, który pomaga na Madagaskarze, a zakończyliśmy zbiórką pieniędzy na dożywianie dzieci z tej afrykańskiej wyspy. Podczas niej można było kupić własnoręcznie wykonane przez malgaskie dzieci prześliczne figurki oraz magnesy. Dziękujemy bardzo serdecznie Weronice Małek z klasy II D za zorganizowanie spotkania, a klasie I B za przeprowadzenie zbiórki.
Zosia Muchowska

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Radio Dziewiatka

Caritas

ZajeciaPoz

Espanol

poliglot

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip

25 lat IX LO w Gdyni

Fundacja Gospodarcza