Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

odbędzie się 22 czerwca o godz. 9.30 na dziedzińcu szkoły. 

 

Ks. Proboszcz dr Tomasz Biedrzycki zaprasza dzień wcześniej 21 czerwca o g.18
na mszę św. w parafii Matki Bolesnej w Gdyni Orłowie na zakończenie roku szkolnego
z błogosławieństwem uczniów na wakacje

RODO

 

Październik - miesiąc misyjny w naszej szkole

Październik, który jest miesiącem misyjnym, w naszej szkole rozpoczęliśmy spotkaniem z Dominikiem Włochem - misjonarzem świeckim, który pomaga na Madagaskarze, a zakończyliśmy zbiórką pieniędzy na dożywianie dzieci z tej afrykańskiej wyspy. Podczas niej można było kupić własnoręcznie wykonane przez malgaskie dzieci prześliczne figurki oraz magnesy. Dziękujemy bardzo serdecznie Weronice Małek z klasy II D za zorganizowanie spotkania, a klasie I B za przeprowadzenie zbiórki.
Zosia Muchowska

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Radio Dziewiatka

Caritas

ZajeciaPoz

Espanol

poliglot

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip

25 lat IX LO w Gdyni

Fundacja Gospodarcza